DİZAYN GRUP

DİZAYN TEKNİK BORU VE ELEMANLARI SAN. VE TİC A.Ş.
hakkimizda

HAKKIMIZDA

Mir Holding 35 yıl önce kurulmuştur. İlk kurulan şirketimizin felsefesi ARGE (araştırma-geliştirme) üzerine şekillendirilmiştir. İlk ARGE çıktımız “boru” konusunda olmuştur ve buradan Dizayn Grup...

Detay 

vizyonumuz

VİZYONUMUZ

Akışkanların taşınmasında farklılık oluşturacak yeni teknolojiler üreterek bir dünya markası olmak.

Detay 

misyonumuz

MİSYONUMUZ

Akışkanların en optimal yöntem ile taşınabilmesi için; doğru teknolojiyle, soruna özel proje, ürün ve sistem geliştirerek güvenilir, verimli bir şirket olabilmeyi başarmak.

Detay 

.

elitepipe
Imac

Dizayn Grup, Plastik Boru, ELITEPIPE, PPRC Boru, PE 100 Boru, PPH Atıksu, Pex Boru, Sarmal Boru, Korige Boru, PPRC, PPR-C, PPR, PPR Boruları, PPRC Boru ve Ek Parçaları, Boru ve Ek Parçaları, Ek parçalar, Plastik Borular, Türk Boruları, HDPE Boruları, ÜstYapı Boruları, AltYapı Boruları, Sessiz Boru, Atıksu Boruları, Tesisat Malzemeleri, Sıhhi Tesisat Malzemeleri ve Ek Parçalarını üretmektedir.

DİZAYN GRUP

35. YILDIR KITALARA ULAŞAN KALİTE

1987 yılında araştırma-geliştirme faaliyetleri yapmak üzere kurulan Dizayn Grup, 1991 yılında ilk AR-GE çıktısı olan molekül yapısı özel dizayn edilmiş PPR boru ve ek parçaları üreterek bugünkü yapılanması için ilk adımlarını attı. Zaman içerisinde boru ve elemanları üretim ve satışı ile özdeşleştiği için Dizayn markası boru markası olarak konumlandı ve AR-GE şirketimiz Mir AR-GE ismi ile bağımsız bir yapıya kavuşturuldu. Dizayn Grup, Mir AR-GE şirketimiz ve diğer iştiraklerimiz ile birlikte 2010 yılı itibari ile Mir Holding çatısı altında toplandı.

ÜRÜN GRUPLARI

BORU SEKTÖRÜNÜN GERÇEK ELMASI

 boru sektörünün gerçek elması